Na zariadenie vzorového bytu developera padla voľba na  3-izbový byt s problematickou dispozíciou v obývacej časti. Celý interiér je výlučne z IKEA, montáž, kompletizácia a príprava bytu na Open House bola súčasťou zadania.

Obytnú časť tvorí otvorený priestor malej priechodnej obývačky, jedálenský stôl, kuchyňa a pracovná zóna s východom na loggiu. Sivobiela rozkladacia 2-pohovka je atypicky umiestnená chrbtom k oknu za malou otvorenou knižnicou. Na tmavomodrý ušiak je radosť hľadieť z každej strany, a tak snáď nevadí, že ho treba zakaždým obchádzať. Čierne stojace hodiny na antracitovom obklade zakrývajú priehľad na kuchynskú linku, čím zväčšujú obývačkový priestor. Kuchyňa  má úložný priestor využitý na maximum, a predsa si čierny digestor stojí na stene osamote. Tak ako čierna polica nad televíznym stolíkom. Väčšina prvkov je vo vysokom lesku bielej v kontraste s leskou antracitovou a čiernou. Závesy striebrosivé, luster priesvitný, stoličky v transparentnom fialkastom odtieni, čierna kravská koža. Vzory vytvárajú len tiene z lustra a reflektrory, ktoré nasvecujú prázdne biele steny. Deje sa tam toho veľa, ale pocit priestoru prevláda.

Z obývacej izby vidno do detskej – aj tá ma výstup na loggiu. Výrazné sú tyrkysové závesy a otočná stolička ako aj oranžový zaťahovací luster, inak prevláda biela. Pod lôžko sa dá dokúpiť ďalšie, výsuvné. Táto izba je doplnkami zariadená ako detská izba, ale vie rovnako dobre slúžiť ako hosťovská alebo pracovňa. Spálňa je riešená luxusne, v prírodných jemných farbách, dominuje jej tyrkysová farba na závesoch a vankúšoch. Manželskú posteľ dopĺňa maxiobraz s prírodným motívom. Oproti posteli je kozmetický stolček a 2 komody. Identické biele šatníkové skrine s posuvnými dverami sú tak v spálni ako aj v detskej izbe a vstupnej hale. Tyrkysová je aj taburetka v hale a spolu s kreslom z detskej vedia vytvoriť ďalšie miesto na sedenie v obývačke. V prípade párty sa dá presunúť „nočný“ stolček na kolieskach zo spálne do obývačky.

Bonusom príjemného bývania  je mikrozáhradka a drevená barová skrinka na balkóne. Stačí sa nasťahovať!