Pri príchode do tohto bytu na mňa okamžite zapôsobila sila, ktorá išla z hradného brala pod Bratislavským hradom. Začína priamo pred terasou veľkometrážneho bytu. Hamba-nehamba, na prvom stretnutí s klientom som na oknách terasy povyťahovala všetky rolety s ospravedlnením: „čokoľvek tu navrhneme, najväčším luxusom vášho bytu je práve tento výhľad.“

Klient mal prianie, aby sa v nedávno kúpenom byte aj s komplet zariadením cítila jeho rodinka ako u seba doma. Dohodli sme sa na výmene podláh a kuchyni. Nová podlaha s univerzálnym bambusovým dekorom vytvára výborný podklad k novej kuchyni a ešte vie ladiť s aj s pôvodným inventárom.

Čas realizácie ASAP, čakanie na novú kuchyňu od dobrého stolára 3-4 mesiace nepripadalo do úvahy. Pôdorys – 5 segmentov a 2 diagonály – vylučoval použitie okamžite dostupných typových prvkov z IKEA…,a predsa sme do toho išli! Žiarivá biela vo vysokom lesku a naturálna dubová dýha vytvorili harmóniu „White&Natural“.  Luxusnej kuchyni kraľuje priestorový závesný digestor.

Až trpezlivá a precízna práca môjho tímu z nej spravila výtvarne pôsobiacu kompozíciu. V chirurgickej presnosti prechádzajú spoje obkladov do spojov pracovnej dosky. Peťo, Peťo, Peťo a Jari – ďakujem. Ja ju vnímam ako umelecké dielo, a tak som ju nazvala Art-IKEA :-).

Hodnotenie klienta:

Na prerobenie kuchyne sme sa odhodlávali veľmi dlho…, a potom sme stretli Líviu :). Zrazu niekto hovoril tou istou rečou ako my…Bolo až neuveriteľné, koľko rovnakých myšlienok nás počas prerábky napadlo. Sme veľmi vďační zhode náhod, ktoré nás k sebe „priviali“…Naša kuchyňa je presne taká, akú sme chceli. Nakoľko je v byte toho ešte dosť, čo treba vylepšiť, už teraz sa tešíme na pokračovanie. ĎAKUJEME!  
Hana C.