Realitné poradenstvo – pred kúpou či predajom

Osobnou obhliadkou zhodnotím rámcové „Pre a Proti“ vytipovanej nehnuteľnosti ako aj potenciál jej prípadnej rekonštrukcie. Pomôžem klientovi sa správne rozhodnúť ešte pred kúpou nehnuteľnosti, či už hľadá priestor na bývanie alebo podnikanie.

 

Návrhy „pred a po“ – koncepčné návrhy rekonštrukcie

Klient touto štúdiou získa rámcovú predstavu, čo jeho priestor “dokáže” a ako sa dá prestavať naraz alebo postupne. Vypracujem výkres jestvujúceho stavu „Pred“ rekonštrukciou a koncepčné návrhy „Po“ rekonštrukcii v 2-3 alternatívach. Varianty obyčajne stupňujú náročnosť rekonštrukčných prác – 1. minimalistická, 2. optimálna, 3. radikálna. Výborná pomôcka aj pre tých, čo chcú svoju nehnuteľnosť predať s návrhom rekonštrukcie rýchlejšie a výhodnejšie.

 

Projekt prestavby – projekt architektúry, a.i.

Vypracujem projekt rekonštrukcie – časť architektúra : výkres búracích, stavebných prác, výkresy okien a dverí, podláh, podhľadov, osvetlenia, atypov…a.i. V prípade potreby zabezpečím ďalšie projekty profesistov a projekt statiky. Objednaním tohto projektu získa klient cenné podklady k presnému naceneniu stavebných prác a projektovú dokumentáciu na realizáciu rekonštrukcie.

 

Interiér na kľúč – aj pre investičné byty

Zabezpečím kompletnú dodávku stavebných a montážnych prác s autorským dozorom. Novinkou je aj zariaďovanie investičných bytov – bytov na prenájom.

Odbremením majiteľa takéhoto bytu, zabezpečím mu celú realizáciu na kľúč a odovzdám mu komplet pripravený a zariadený byt na prenájom.

 

Konzultácie

Neviete si rady s vašim priestorom? Máte problém s bývaním a neviete ako na to? Poradím vám.

 

Spoločný shopping

Spolu s klientom nakupujeme v kamenných obchodoch, aby všetky prvky interiéru dokonale ladili. I love shopping :-).