„V zamate“ je o živote ako v bavlnke len o triedu vyššie. Jednoduchý luxus – mäkký a hrejivý.

Kompaktná efektivita interiéru inak malometrážneho 1,5 bytu zaručila, že vie v jednotlivých zónach fungovať ako trojizbový. Je pripravený prioritne pre jedného rodiča s dieťaťom a ponúka nový začiatok v zamatovom objatí. Rovnako tak vie poslúžiť starému rodičovi pripravenému na víkendové nájazdy potomstva.

Pol-izbička pre malého nezbedníka a rodič žijúci v priestrannej izbe, v ktorej je všetko. Kuchyňa, jedáleň, rozkladací gauč, hara-kiri koberec, home-office so semišovým ušiakom no i vysoko privátna zóna plnohodnotného spania za závesom na posteli širokej až 1,2 m. Cez deň slúži ako gauč či leňoška a s posuvnými opierkami plní funkciu 2 kresiel. Všetko v izbe je nasmerované oproti oknu, ktoré sa kúpe v záplave zelene. Tá sa zrkadlí v aristokratickom zrkadle nad gaučom, čo priestor presvetľuje. Odráža aj hojnosť jedálenského stola, ktorý po vytiahnutí do priestoru vie pohostiť až 6 hladošov. Ku košatej rodinnej oslave vie pomôcť pridanie pracovného stola pre 4. Táto na kuchyňu, obývačku a spálňu podelená všetko-izba vie prespať 4 a nakŕmiť až 10. Pritom jej centrálny priestor definovaný kobercom zostáva úplne voľný. Pohľad prirodzene upútajú 2 otočné nástenné lampy, ktoré bohato osvetľujú skromný nápis „love“.

Nech už život priniesol či odniesol čokoľvek…tento byt je o rodinnom bývaní takom, akým v skutočnosti je. Fokus na lásku a šťastie je v celom byte. Prvé a posledné, čo uvidíte je rodinný krb v hale s malým plastovým stromčekom šťastia :). Tak nech sa darí!

V Peknom Bývaní bola moja fotka s pekne provokatívnym a predsa úplne výstižným pracovným textom :

“ Chytanie svetla za gule…aj o tom je hra s priestorom.“ ;0)