Ahoj-hoj-ój!!!

Ďakujeme, že ste si zakúpili „Gorálky prianí“ od Goldie!

Toto je náš zajko Goldie. No nie je Zlatá?!?

-3 zajačie bobky od našej Goldie za 1€ zabalené v lepiacej páske zakúpené na Dobrých trhoch na Jakubáku v časti detských, podotýkam detských, predajcov. Ja v aréne – jame levovej, syn zo začiatku od hanby v kríkoch a neskôr vysmiaty ako lečo a právom hrdý na Maminku. 

Dve kolekcie k výberu podľa vkusu – strieborná a zlatá. 

Každý, kto si na trhoch zakúpil náš tovar dostal vizitku od Ateliér FOR, lebo na webstránke, presne tu, je návod na ich použitie:

Fungujú samé od seba a stačí ich použiť ako Popoluška svoje 3 oriešky. Pre zvýšenie účinku ich môžete nechať „nabiť“ v noci počas splnu mesiaca aj s lístočkom s napísaným prianím. Potom si ich stačí nosiť so sebou,  či vystaviť na veľmi dôležitom mieste a je to!

A prečo fungujú a sú zázračné?

Lebo keď sa smejeme a dovolíme si až „roztopiť“ sa v smiechu, tak sa ľahšie plnia naše priania.

Sú okamžite liečivé, lebo veď smiechom sa ku chorobe ešte nikto nepresmial.

Podporme metabolizmus Goldie a spravme svet krajším! Niečo ako:

„Piece of shit for a world peace“

Chytľavý popevok ako bonus na záver: „Bobky šťastia“

„Papanie, mám zo všetkého najradšej
Papanie, sú moje chvíle najkrajšie
Papanie, som ako v rozprávkovom sne
Bobky šťastia…“ 

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

…a pritom taková blbost…

A predsa sme boli vyhodnotení za najinovatívnejších predajcov nie len detských ale celých Dobrých trhov. 

PS: Už sme balili celú našu výpravu domov, keď sa predsa len vrátili dvaja Huliči a zakúpili si každý Goldienkine, veď my vieme čo. Asi tak pred 2 hodinami som ich po dlhšom neúspešnom obchodnom rozhovore o našich gorálkach, nahnevaná na seba, že sa im vôbec ešte venujem, zľahka poslala do vedľajšieho stánku, kde predávali žabací sliz. Teraz však len civeli na mňa s hodne širokými zreničkami, keď jeden z nich konečne prehovoril: „Môžem sa vás niečo spýtať? To bol koho nápad, predávať zajačie bobky?“ Zľahka znechutene a veľmi opatrne ich opravím, že sú to gorálky prianí od Goldie, a že to tak trochu napadlo priamo mňa. No oni sa nedali a vyzvedali ďalej: “ A to vás ako napadlo?“ Ja takmer ospravedlňujúco: “ Viete, ja som vysoká kreativita“. On pokračoval: „Ale to sme aj my. Ale nás by to nikdy nenapadlo… A to hulíme!“