Realizácia Magic Gate alebo Magická Brána nie je len o skvelom bývaní vo veľmi príjemnej lokalite. Je aj o byte, ktorý má Magickú Bránu, čo možno plní tajné priania :-).

Má otvorený priechod z kuchyne do obývačky, ktorý je zvnútra steny z troch strán obložený zrkadlom. Dve protiľahlé zrkadlá vytvárajú nekonečné zrkadlenie a to tretie zhora uzatvára Bránu alebo Magic Gate. Tá šmahom čarovného prútika zosvetlila a výrazne zväčšila aj tak svetlý a pocitovo priestranný byt. Jej mágia je doslova všestranná. Zrkadlí z každej strany a to úplne všetko. Vidno cez ňu za roh a odraz je niekedy mnohostranný ako v kaleidoskope. Prvému prechodu cez Magic Gate sa však nič nevyrovná. Ten je stretom s nekonečnom. Doslova vás vtiahne, rozloží na atómy a vráti späť. To už chce rešpekt aj pokoru. Čo ak plní priania? Odporúčam sústredený pohľad do seba a jednoducho formulovať tajné prianie…Just make a wish…Abraka Dabra

3-izbový byt s balkónom na Svätoplukovej ulici má celkovú plochu 52 m2. Je na 1. poschodí nad prízemným bytom a pred domom sa nachádza veľký osviežujúci zelený park. Je neďaleko autobusovej stanice Mlynské Nivy a pár minút pešo do centra. Prostredie, parkovanie a stav udržiavaného domu sú výborné.

Kompletnou rekonštrukciou získal byt nové okná, dvere, bezpečnostné dvere, znížené stropy a stierky, veľkým bonusom je podlahové vykurovanie na vlastný elektrický kotol.  Obývacia izba s balkónom  je orientovaná na západ. Má rozkladací gauč s lôžkom pre 2 hostí, stolovanie pre až 6 osôb a prípravu na TV. Cez Magic Gate je prepojená s kuchyňou. Detská izba s jedným lôžkom je od kuchyne delená posuvnými dverami a poskytuje dostatok priestoru aj ako pracovňa či hosťovská izba. Spálňa má veľmi pohodlnú posteľ a celú stenu šatníkových skríň…a prípadne miesto aj na detskú postieľku. WC je samostatné. Priestranná kúpeľňa s oknom do parku má sprchový kút riešený ako wet-corner.

Celý interiér z IKEA umožnil vytvoriť jeden funkčne aj farebne zharmonizovaný vizuál výrazne obohatený zrkadlami. Z každého záberu žiari slniečková žltá, ktorá najviac vyskakuje pri hlbokej šedej. Kuchyňa je v centre diania i dispozície a vo vysokom lesku žiari v odtieňoch sivej a olivovo-zelenej. Celý interiér je veľmi jasne funkčne definovaný. Každá zóna, hoc nie veľká, funguje samostatne ale neustále využíva svetlo, odrazy, priehľady a výhľady z iných priestorov. Tým sa útla plocha 52 m2 bytu s 3 izbami dostáva na hranicu svojej využiteľnosti. Nespornú mágiu a zážitok z priestoru vniesla zrkadlová Magic Gate.